Get F*cked 10-09-25 Hiffi & Mc Jacob

Obrázek 10-09-25-hiffi-mcjacob-full-507x720.jpg


Fotoreport z akce zde


Kostel, 25. 9. 2010 (start 21:00h)

Dj Ketan feat. Rishin, Hiffi & Mc Jacob (Skyline), Dannloop

GET-F*CKED! s energy drinkem COCAINE již tuto sobotu v Kostele

Sobota 25. 9. 2010 se nám blíží, takže je na čase Vás seznámit s posledními novinkami k nové pravidelné noci Get-F*cked!, kterou budete moci v pražském klubu Kostel navštěvovat zhruba jednou za 7 týdnů. Rezident Dj Ketan má pro Vás na každý díl přichystaného zajímavého a u nás neokoukaného zahraničního hosta, nebo hudební projekt. Můžete se těšit na jména, které tu třeba ještě nikdy nebyli, ale ve své domovině jsou známé a respektované.

Brána klubu Kostel se všem návštěvníkům párty Get-F*cked! otevře ve 21h. Vstupné je po celou noc 100,- ale všichni, kteří se o tuto akci zajímali, určitě vědí, že dostat se na akci zadarmo, nebo s VIP lístkem nebylo tak těžké. Partner této akce, kterým je nový energy drink COCAINE, rozdával a ještě v sobotu v den akce bude rozdávat 10 000 volných SPECIAL GUEST lístků. Hostesky můžete potkat v různých obchodních centrech v Praze, v okolí Staroměstského náměstí a v blízkosti studentských kolejí.

Novinkou pro tuto párty je zprovoznění druhé chillout stagee. Ta se bude nacházet ve vrchním patře tohoto neobvyklého a unikátního 5-ti patrového prostoru. Tuto stage dostali na starost talentovaní DORA djs a to jmenovitě dj DOLPH a RAFAEL T., kteří se postarají o návštěvníky svou klidnou lounge – music.

Na MAIN STAGE Vás ovšem nic klidného nečeká. Dvojice dj HIFFI and MC JACOB, Vás roztančí svým rázným electrem. Rezident dj KETAN za doprovodu perkusisty RISHINa Vás zase pobaví veselými a stále ještě letními tribal – latino rytmy. Naopak dj DANNLOOP bude připraven dostat všechny přítomné na parket pestřejším mixem funky, latina a progressivu. Kromě těchto tří (čtyř) matadorů, Vás bude vždy čekat tzv. „start dj“ v podobě utajovaného hosta, který celou párty započne. Tato tajemná osoba může být jak mladý a talentovaný dj či djane, tak i osobnost známější. Proto se vyplatí dorazit vždy na začátek akce.

Jak sami vidíte, GET-F*CKED! Vám nabídne pestrý hudební zážitek ve více hudebních stylech. Dále se můžete těšit na doprovodný program v režii energy drinku COCAINE a několik malých vychytávek, které Vám zpříjemní celý tento večer.

LINEUP

Main stage:

21:00 – 22:00 – start - guest dj

22:00 – 23:00 – Ketan vs. Dannloop

23:00 – 01:00 – Ketan vs. Rishin (live percussion)

01:00 – 03:00 – HIFFI and JACOB

03:00 – 05:00 – Dannloop

Chillout stage:

21:00 – 05:00 – All night long by Dora Djs