Get F*cked 10-11-19 Josef Sedlon

Obrázek párty


Omluva za zrušenou akci

Trailer k akci zde


Klub Kostel, 19.11.2010 (21h – 05h)

djs: Josef Sedloň (Radio1), Ketan feat. Rishin (live percussion), Los Fishos Acidos (CZ/YUG), Dannloop

GET-F*CKED přivítá „tatínka“ české klubové scény!

Druhé pokračování nové pravidelné noci dje Ketana a energy drinku Cocaine Get-F*cked, kterou budete moci navštěvovat v unikátním klubu Kostel zhruba jednou za dva měsíce, Vám i 19. 11. 2010 přinese příjemný a hudebně rozmanitý program. Než nám od nového roku začnou plnit lineupy této akce zahraniční hosté, můžete si vychutnat vystoupení „tatínka“ klubové scény u nás, kterým je dj, novinář a moderátor legendárního Radia1 - Josef Sedloň.

Josef Sedloň je spojován s mnoha záležitostmi, které u nás udávali hudební směr v dřívějších letech. A mnozí z Vás vědí proč. Důvodů je několik. Kromě toho, že spolupracoval s neuvěřitelným množstvím hudebních ikon, nelze zapomenout ani na jeho jedinečný djský set Pure Future z roku 2001, který byl vydán v hudebním časopise Tripmag. Set, který jsem i já osobně poslouchal tak dlouho, že jsem znal každou vteřinu. Ovšem to, co nás opravdu ovlivňovalo, jsou akce Lucky People Center (LPC), které Josef pořádal pod hlavičkou jeho agentury Lighthouse a na které zval takové velikány jako např. Chemical Brothers, Laurent Garnier, The Orb, System 7 a mnoho dalších. V dnešní době ho můžete slýchávat z éterů několika radií, hlavně ale na vlnách Radia1, kde má několik tématických programů. Pokud bych si měl odpovědět na otázku, kdo je u nás největším znalcem elektronické hudby obecně, odpověděl bych Dj Josef Sedloň!! Věřte, že jeho vystoupení bude lahůdkou pro uši i pro nohy.

Dalším vystupujícím bude člen mezinárodního uskupení Los Fishos Acidos. Můžete se těšit na skvělé house vystoupení s prvky salsy, latina a samby. Zárukou je opravdu energická a veselá dvou-hodinka v těch nejlepších a nejzábavnějších rytmech. Pravidelný supportér dj DANNLOOP, bude opět sázet na kvalitní tech-house s prvky progressivu. Set v podání tohoto matadora taneční scény bude prezentovat hudebně tvrdší část večera!. Rezident dj KETAN, se bude, jak je již zvykem, držet našlapaného a nabasovaného deep/tribal/latin houseu, okořeněného o vystoupení jeho kolegy perkusisty RISHINa, jenž nám bude udávat rytmus svými perkusi a pady.

Po celý večer budou Vaši zábavu doprovázet sličné hostesky, od kterých ochutnáte legální alternativu Cocainu v netradičním pojetí. Tuto smršť hormonů budete moci vygradovat nápojem Cocaine, ať už samostatným, či např. v rámci drinku What’s Up!

Klub Kostel sídlící v Michalské ulici 27 na Praze 1 se nám otevře ve 21. hodin a poslední tóny uslyšíte o 5. hodině ranní.