GTFCKD 11-02-18 Corvin Dalek

Obrázek párty


Fotoreporty: Poslouchej.net, Techno.cz

Další informace: Jak to bude?, Klub Lávka, GTFCKD a její "Češi", trailer


Corvin Dalek je zpět a zahraje na párty GTFCKD v klubu Lávka!

Jedna z ikon taneční scény, showman, hitmaker a jedinečný bavič, ano - to je On! Corvin Dalek po dvouleté pauze se vrací zpět na scénu a v zásobě má silnou nálož zbrusu nové muziky a především tunu energie do svých nových DJských setů.

V pátek 18. února se Corvin Dalek stane váženým hostem dalšího dílu oblíbené párty GTFCKD (Get F*cked). Přijde jako Corpheus a dá nám vybrat: buď zapomenout a vše ztratit - anebo - poznat, jak hluboko vede králičí nora. Po dvou letech pauzy je Corvin zpět v plné síle a zavede nás do svých tolik oblíbených končit a neznámých krajin. Vzpomínáte na Corvinovy sety ze Summer Of Love, Creamfields....? Modrou nebo červenou?

A nebude to jediná novinka pro rok 2011! Novým domovem GTFCKD párty se totiž stal prestižní pražský klub Lávka, který najdete přímo pod Karlovým mostem. Klub nabízí luxusní interiér, dokonalé zázemí a zcela výjimečnou lokalitu, od jara velké terasy přímo u Vltavy a mnoho dalších skvělých věcí. Pro párty je klub Lávka dosud neobjevené území a my se těšíme, až ho nočnímu klubovému životu zasvětíme. Budete nadšeni!

Na jeho misi Corvina Daleka podpoří dobří pražští mistři Djského umění: Jakub Mildner, DJ Ketan spolu s Rishin a Pete Walk.

Své místo bude mít i alternativní stage, na které vystoupí DJ Face aka Myclick, DJane Sonja a DJ Danloop.

Skvělou zprávou je, že se s párty GTFCKD budete v roce 2011 potkávat zcela pravidelně - v únoru, květnu, září a listopadu! A pokaždé v klubu Lávka!

Párty GTFCKD je také prvním důkazem znovuzrození tolik oblíbeného Summer Of Love festivalu. Pod hlavičkou SUMMER OF LOVE CLUBBING se v roce 2011 chystá hned několik akcí - a kdo ví, třeba už v roce 2011 bude opravdu SOL zpět na Závodišti...

PŘEDPRODEJE STARTUJÍ OD NOVÉHO ROKU V SÍTI TICKETPORTAL. CENA VSTUPENKY JE 225 KČ.

S dalšími novinkami se přihlásíme již brzy.

Do Nového roku vykročte tou správnou nohou a roztančeným krokem.

GTFCKD PARTY team