GTFCKD 11-09-03 Djs a taneční Extasy marathon

Obrázek Párty

Další informace: Úvodní tisková zpráva, trailer

Fotoreport: Poslouchej.net


Holešovice ve znamení Extasy Djs marathonu a tance

Marathon se uskuteční na dvou scénách. A to na venkovní a vnitřní. Mega párty se koná na počest ukončení léta a přivítání nové klubové sezóny. Sobota 3.9.2011 patří hudbě a tanci. Na pražském Výstavišti Holešovice se představí v rámci GTFCKD Djs Extasy marathonu nejen skvělí Djs a několik tanečníků se svou show, ale zažijete také exkluzivní vizuální a světelnou podívanou připravenou přímo pro tuto akci. Těšte se na 18 hodin taneční hudby, skvělé dje a na perfektní vstupné – zdarma!!

Nezapomenutelný open mejdan plný hudby, kvalitního pití a tance začíná již ve 12 hodin v sobotu 3.9.2011 v zahrádce Pražan. Na zastřešeném podiu, které vévodí celé zahrádce se budou po celý den a noc neúnavně střídat skvělý djs. Celá zahrádka nabídne prostor pro zhruba 400 lidí, nicméně v celém okolí zahrádky je místa neomezeně.

Kde přesně nás najdete vidíte na mapce výstaviště

Zahrádka Pražan, jenž se nachází hned vedle Průmyslového paláce a jejíž ploty hraničí také se Stromovkou, Vám nabídne po celý den skvělé zázemí plné měkké trávy, stolů, stánků s jídlem a pitím a pokud bude velké teplo, nebo i nepříznivé počasí, úkryt, v podobě zastřešení 80% celého prostoru zahrádky včetně velkého tanečního parketu, který je také zastřešen. Můžete se těšit na ochutnávku nového energy drinku Extasy, jenž je naším generálním partnerem a na nealko od firmy Korunní, která si dala za cíl zajistit alespoň částečně pitný režim prvním 300 návštěvníkům. Djský program na open scéně bez omezení zvuku bude od 12:00 – 22:00. Poté se z důvodu nočního klidu a na žádost města produkce ztiší na dohodnutou úroveň a bude se pokračovat až do pozdních ranních hodin. O program po 22. hodině se budou starat např. Ketan, Migell, AK47a další hosté, které postupně zveřejníme na facebooku, kde nás také najdete.

Bohužel ale z původně celodenního tanečního programu, který byl naplánován jako exhibice v režii několika tanečních organizací, jsme byli nuceni udělat „jen“ taneční vystoupení vybraných jednotlivců a dvojic. Je to z důvodu toho, že s pověřenými organizacemi nebylo možné program dotáhnout do konce. Ale i tak, bude na co koukat.

Krytá scéna v Křižíkové paviloně, která bude volně navazovat na tu otevřenou, nám nabídne naprosto skvělý hudební a vizuální zážitek od 20 hodin až do 5. hodiny ranní. Na prvotřídním aparátu se vystřídají djs jako Michael C, Bidlo, John Culter, K.Sandra a další. Speciálně na naše přání, si pro tuto akci připravil team italské Kinocirkus crew v čele s Vjem Luperem naprosto úchvatnou vizuální show. Těšte se na videomaping, který bude promítán na celou djskou stage a na obrovskou projekci, která bude za a nad djem. Další úchvatný zážitek nás čeká také v podobě světelné a laserové show, kterou si pro nás přichystala firma SOH, která se stará i o zvukový aparát na obou scénách. Na této akci také odhalíme hosty podzimní GTFCKD v klubu Lávka!!!

Přijďte si tedy s námi užít pohodové odpoledne plné kvalitní hudby a pořádně rozjetý noční mejdan. Je to možná poslední open air akce V Praze!

Line-up djs marathon:

OPEN SCÉNA – ZAHRÁDKA PRAŽAN

12:00 – KETAN

13:00 – DOMIE

14:00 – MIGELL

15:00 – GUSMAN

16:00 – AK47

18:00 – ADAM CLOUD

19:00 – REVIS

20:00 – KIFLI

21:00 – PETE WALK

22:00 – 05:00

KRYTÁ SCÉNA – KŘIŽÍKŮV PAVILON

20:00 – DANNLOOP

22:00 – MICHAEL J

23:00 – PAVEL BIDLO

00:00 – LUKAS HULAN

01:00 – JOHN CULTER

02:00 – JAKUB MILDNER

03:00 – MICHAEL C

04:00 – K.SANDRA

05:00 – END???

www.gtfckd.cz