GTFCKD 11-02-18 Corvin Dalek: Jak to bude?

Pátek 18. února je tady a s ním se hlásí o slovo GTFCKD párty s hvězdným DJem Corvinem Dalekem. Stane se tak v pražském klubu Lávka přímo na břehu Vltavy u Karlova Mostu. Jistě se již těšíte a tak se bude hodit shrnutí důležitých informací.

Párty GTFCKD (Get F*cked) se koná již po třetí a poprvé přivítá zahraničního hosta. Rodilý Maďar, žijící v Berlíně - Corvin Dalek patří mezi nepopulárnější DJe u nás a svoje si tady už odehrál. Po takřka tříleté pauze se znovu vrací do Prahy předvést svůj aktuální sound. Styl, který ho vyjma dalších věcí také proslavil se nazývá wet'n'hard a jisté je, že nenechá nikoho jen tak sedět. Aktuální set Corvina Daleka, namíchaný přímo pro GTFCKD párty si můžete poslechnout zde – www.soundcloud.com/fummelerum/soma-premotions-for-gtfckd

Na hlavní Poslouchej.net stage se ke Corvinovi připojí DJové Jakub Mildner, rezident Ketan s perkusistou Rishinem a Pete Walk.

Těšit se můžete na stylové tanečnice, double videoprojekci v podání kreativní Kinocirkus crew, dobrý sound a výkonná světla.

Druhá stage se ponese ve volnějších deep/minimalových rytmech v podání DJ Face aka Mycklicka, Dannloopa a Sonji, kteří vystoupí ve speciálních tří hodinových setech.

Klub je otevřen od 21 hodin, párty začíná v tu samou chvíli na druhém pódiu, na hlavním pódiu se hraje od 22 hodin. Párty pak končí v 6 hodin ráno a pokračuje na after party v klubu Gox (www.goxclub.cz ), kde se můžete v režii Brněnských Djs z Magnett crew v čele s Lj Doxterem bavit až do pozdních dopoledních hodin.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal - www.ticketportal.cz za fajn cenu 225,- Kč. Na místě jsou vstupenky za 300,- Kč.

Hlavním partnerem party je Cocaine Energy Drink.

A ještě to hlavní - LINE UP:

Poslouchej.net - main stage:

22-00 - Ketan feat Rishin (drums)

00-02 - Jakub Mildner

02-04 - Corvin Dalek

04-06 - Pete Walk

2nd stage:

21-00 - Face aka Mycklick

00-03 - Dannloop

03-06 - Sonja

Těšíme se na Vás na Lávce a přejeme super mejdan!