GTFCKD 11-09-03 EXTASY DJS MARATHON LAST INFO

GTFCKD EXTASY DJS MARATHON vs. TANEČNÍ EXHIBICE

V sobotu 3.9.2011 již od 12. hodin začíná dlouhá taneční jízda, která potrvá až do nedělních pozdních ranních hodin. Dvě scény, které se nachází přímo v areálu Výstaviště Holešovice, Vám nabídnou mnoho kvalitní hudby a djs, ale také taneční exhibice, které budou po celý den k vidění na open scéně. Kdo se o tanec postará a s kým můžete změřit své síly? Čtěte dál!!


Michael C, Pavel Bidlo, John Culter, K.Sandra, Lukas Hulan, Pete Walk, Ketan, Kifli, Jakub Mildner a mnoho dalších djs, Vás budou již od 12 hodin neúnavně zásobovat taneční hudbou. Open scéna v zahrádce Pražan a krytá scéna v Křižíkově paviloně Vás nenechají 18 hodin ani vydechnout. A navíc se můžete po celý den těšit na opravdu vynikající Street dance exhibice s možností zasoutěžit si v Battles.

Asi největší zastoupení bude mít na akci Diamond Crew. Ta vznikla v roce 2011. Aktuálně v ní působí 8 lidi a to 4 kluci a 4 holky.

Tanečníci z této crew vystupují v mnoha pražských tanečních skupinách, které jsou známe nejen v Praze ale i mimo Českou republiku. Mnoho členů této crew má velké zkušenostní z nejrůznějších tanečních klání a díky svým úspěchům již také trénují na školách s kterými jezdí na soutěže a samozřejmě, díky svému talentu, vyhrávají a získávají mnoho ocenění.

Samotnou Crew založil Tomáš Medvídek.

Freestyloví tanečníci:

Adrian Hlaváč - Specialista na taneční styl Poppin a Hip-Hop.

Adrian Diamond

S tancováním začal v roce 2009, kdy se za 1,5 roku stal lektorem tance. K tanci se dostal diky své síle a odhodlání se v tanci vyvíjet a zdokonalovat taneční prvky.

Matyáš Tošovský - Tanečni styl Hip-Hop, Lockin, House. S tancem začal v roce 2009. Nicméně tento tanečník nemá díky svému talentu v tanci žádné hranice.

Stanislav Růžička - Taneční styl Hip-hop, house. Tancuje od roku 2005.

Petra Zemanová - Taneční styl House. S tancováním začala v roce 2007, kdy tancovala na Michaela Jacksona a připravovala taneční show kde vystupovala s lidmi, kteří chtěli předvést číslo před vašima očima a cítit tu energii jako by tu byl sám samotný MJ. Street dance začala provozovat v roce 2010.

Těšte se na jejich skvělou choreografii, kterou společně vytváří na každé vystoupení.

Další tanečníci, kteří Vás budou bavit svými exhibicemi je partička říkající si Naše Dimenze.

Taneční skupina Naše dimenze vznikla spontánně mezi lidmi, kteří žijí tancem a chtějí sdílet společné sny. Neklade mezery mezi tanečními styly a proto tanec pojímá důstojným způsobem jako jedno umění, k němuž byl stvořen a pro nějž je šířen.

Tony Vu (Tony) – choreograf skupiny, citlivý tanečník, vnímavý trenér a těžký filozof :-). Působí jako lektor v Taneční škole Hazard a Fantasy Dance Studiu.

nase dimenze - tony

Kristýna Smetanová (Týna) - Tancuje již 13 let, začínala disko tancem kde se stala více mistryní světa. Teď tancuje již třetím rokem streetdance a stala se trenérkou ve Fantasy Dance Studiu.

nase dimenze - Tyna

Jakub Moulík (Kuře) - Působil ve Vinohradském divadle a divadle v Karlových varech, dále v BDS Academy (1. a 2. místo hip hop formace Praha, 1. místo hip hop formace Čechy, 2. místo hip hop formace Beat street) a v několika tanečních seriálech. Nyní je trenérem v Pávl Dance.

nase dimenze - kure

Tímto se také otevírá možnost pro kohokoli z návštěvníků akce, kteří by chtěli s členy Diamond Crew, či Naše Dimenze změřit své síly v tzv. Battles.

Taneční vystoupení budou k vidění po celý den na open scéně v zahrádce Pražan a to již od 12. hodin.

Všichni návštěvníci djs a tanečního marathonu na Výstavišti budou moci prožít také první kontakt s novým produktem – energy drinkem Extasy.

Není potřeba extra výkon k tomu, aby jste si zažili Extasy na vlastní kůži - stačí potkat náš promo-tým a nechat si zvěčnit logo kdekoli na těle.

A navíc, kdo si nechá dát naše razítko na zajímavé místo, získá zdarma plechovku „tekuté alternativy“.

Zapojit fantazii při výběru místa se vyplatí, protože na www.facebook.com/ExtasyStimulation proběhne soutěž o hodnotné ceny a kdo bude mít u své fotky s razítkem Extasy nejvíce „Like“, dárky budou jeho.

Extasy energy drink

Přijďte to říct tělem v sobotu na Výstaviště!!!

GTFCKD Extasy Djs Marathon Lineup:

OPEN SCÉNA – ZAHRÁDKA PRAŽAN

12:00 – AK47

13:00 – DOMIE

14:00 – MIGELL

15:00 – GUSMAN

16:00 – KETAN

18:00 – ADAM CLOUD

19:00 – REVIS

20:00 – KIFLI

21:00 – PETE WALK

22:00 – 05:00 - ** info v textu tiskové zprávy

KRYTÁ SCÉNA – KŘIŽÍKŮV PAVILON

20:00 – DANNLOOP

22:00 – MICHAEL J

23:00 – PAVEL BIDLO

00:00 – LUKAS HULAN

01:00 – JOHN CULTER

02:00 – JAKUB MILDNER

03:00 – MICHAEL C

04:00 – K.SANDRA

05:00 – END???