GTFCKD 11-09-03 Úvod


Holešovice ve znamení tance a Djs marathonu

V rámci GTFCKD Djs marathonu, který se uskuteční 3. 9. 2011, bude pražské Výstaviště v Holešovicích plné špičkových Djs a skvělých tanečníků. Mega párty se koná na počest ukončení léta a přivítání nové klubové sezóny. Odstartuje v sobotu ve 12 hodin a nabídne nejen 18 hodin taneční hudby, více jak 20 djs, videomaping a dech beroucí projekce, ale také smršť tanečních vystoupení, které budou po celé odpoledne. A to nejlepší na konec: Vstupné bude free!!


Nabitý program přinese opravdu pestrý hudební zážitek. Do varu Vás dostane kvalitní český support djských hvězd. Představí se např. Pavel Bidlo, Lucas Hulan, John Culter, Michael C, Ketan, Kifli, Jakub Mildner, Domie, K.Sandra, Gusman, Michael J, Dannloop, Migell, Pete Walk, Revis, Adam Cloud a další. Marathon se uskuteční na dvou scénách. A to na venkovní a vnitřní.

První tóny na open scéně, která se nachází v perfektně situované zahradě Pražan hned vedle Průmyslového paláce, zazní už ve 12 hodin.

Již od 20 hodin bude na open scénu volně navazovat noční program, který Vám nabídne skvělé dje na prvotřídním aparátu a s neuvěřitelným vizuálním programem až do brzkých ranních hodin. Ten se bude probíhat na kryté scéně a to jen v několik desítek metrů vzdáleném Křížíkově paviloně.

Open scéna, která nabídne hudební program od úplného začátku až do konce, bude i útočištěm tanečníků a tanečnic, kteří nás budou neúnavně zásobovat svými exhibicemi. Účast bude mezinárodní, takže je na co se těšit. Bude to taneční bitva!

Všechny tímto zveme na akci, která Vás bude opravdu bavit!!

www.gtfckd.cz