Nightphunk stage

Gtfckd DJs Marathon bude 31.03.2012 hostit kromě Techno Beatů i Nightphunk Recordings Stage a dovoluje si vás tímto pozvat na skvělý mejdan do vysočanského atomového krytu Coverplace (www.coverplace.cz). Začátek akce je už v 16 hodin odpoledne a čeká na vás spousta kvalitní muziky až do pozdních ranních hodin.

Na tuto gala akci Gtfckd DJs Marathon pro vás Nightphunk Recordings připravil výjimečný lineup. Jako hlavní host se zde představí DJ Schwa známý díky jeho česko-australského deep house projektu Shades Of Gray ( http://soundcloud.com/shades-of-gray ). Tento projekt podpořili takové hvězdy deephousu jako jsou například Maya Jane Coles, Laurent Garnier,

Ian Pooley, The Timewriter, Deepchild, Jimpster, Richie Hawtin, Shuri-i-Kan, Miss Kittin a mnoho dalších. Shades Of Gray vydávají také na zvučných labelech Lost My Dog, Dark Energy nebo Tronicsole. DJ Schwa je také majitelem vydavatelství BEEF Records ( www.beefrecords.net ), na kterém vydává kromě své vlastní produkce také tracky a remixy od The Timewriter, Jalebee Cartel, Giom, Jori Hulkonnen, Pezzner, Eric Volta, Pablo Fierro, Scope, Murat Kilic, ale třeba i český Roman Rai. 

Dále se na Nightphunk stage představí další vycházející hvězda deephousu a to jmenovitě Alex Neivel aka Alex Douche ( http://soundcloud.com/alexneivel ) , který se v nedávné době přestěhoval z ruska do Prahy. Tento mladý a velice talentovaný producent a dj v jedné osobě si pro vás připravil speciální back2back set s jeho ruským kolegou Alexey Kuleminem. Jeho vlastní produkci naleznete na labelech Troubled Kids, Deepology, Loco Records, Funkfield, Conya, Clubstar nebo Le Bien Et Le Mal Recordings. Alex připravuje do budoucna nový label Just Like That o který se stará společně s Pat Heartem.  

Pat Heart bude jedním z dalších headlinerů této párty. Pat Heart je původem francouz, který se usídlil v Praze už skoro před deseti lety. Pat je znám hlavně díky jeho residenci ve vyhlášeném pražském after klubu Le Clan ( http://www.leclan.cz ). Můžete ho znát také z housové lodi Bukanýr kde každý měsíc pořádá party Just Like That. Na této akci se již představili Manuel Tur, Boris Hotton, Herb LF, Matt Flores, Le Rosa a mnoho dalších kvalitních djs a producentů současné future deephouse music. 

Nightphunk stage bude samozřejmě hostit residenty párty Nightphunk, kterými jsou Lucas Hulan a Lumiere. Tahle Night dvojka odehraje speciální back2back set připravený speciálně pro Gftckd DJS Marathon 2012. Dále se představí Max Om, Vasquez, Petr K, DJ Face, Carlos Squint, Ezwell, DJ T9, Subgate, Tokátko, Sajmon a Lipservice. Takže nezapomeňte si své diskotenisky a koukejte dorazit v sobotu 31.3. na Gtfckd DJs Marathon.

Bude to velká jízda, na kterou jen tak nezapomenete. 

Klubová noc Nightphunk byl nápad, který se zrodil v hlavě tehdy 20etého DJe Lucase v roce 2000. Světlo světa spatřil v lednu 2001 na premiéře v rámci tehdy začínajícího projektu Free Mondays v pražském experimentálním prostoru Roxy. Na tomto mejdanu tehdy spolupracoval i David Urban. Hlavní koncept party byla hudba, zaměřená především na deep house, house, funk a techhouse. Nightphunk hostil také mnoho zvučných jmen jako např: Style Of Eye, Asad Rizvi, The Littlemen, Da Sunlounge, Jevne, Jim Felli, Harold Heath, Martin Haberland, Loutka, Ladida a mnoho dalších. Série Nightphunk parties se stále koná každý měsíc v pražském Roxy a občas vycestuje i mimo ČR.

V současné době funguje také Nightphunk také jako vydavatelství, které Lucas založil společně s kolegou Braunem na jaře v roce 2008. Na tomto labelu naleznete tracky a remixy od lidí jako např.: Lumiere, Pavel Bidlo, Braun, Arco ale také od zahraničních producentů Style Of Eye, Shades Of Gray, Herb LF, Asad Rizvi, Deepchild a spousta dalších.

Do budoucna se můžete těšit na pár nových singlů od Lumiere, Biscuit, Braun, Marc Jay a na zcela novou fresh kompilaci Lucase Hulana s názvem Nightswimming, která vyjde digitálně v létě 2012.

Obrázek alex-douche.jpg Obrázek dj-schwa.jpg Obrázek pat-heart.jpg Obrázek lucas-hulan-lumiere.jpg