TECHNO BEATY STAGE

GTFCKD Djs Marathon bude 31. 3. 2012 kromě jiného hostit i TECHNO BEATY STAGE. Kdo na ní bude vystupovat a co jsou to vlastně Techno Beaty, se dozvíte v následujícím článku.  

Klubová noc TECHNO BEATY odstartovala v roce 2006, aby vyplnila prázdné a šedé místo na poli pražské scény, co se techno music týče. Navštívila mnoho pražských klubů, vždy s kvalitním lineupem a šířila svou vlastní cestou techno ve všech jeho polohách. Po 6ti letech existence této akce se nám podařilo přivézt spousty kvalitních, dá se říci nejlepších umělců, jak z české republiky (Agent, Pavel Krejdl, Steen, Keeper, Nika 77, Spyro, Daho & Ginger…) tak i ze zahraničí (Space DJz, Takaaki Itoh, Christian Wünsch, Gabeen, Omega Drive), na což jsme opravdu pyšní. V nastoleném trendu chceme pokračovat, pokračovat dál ve stejném konceptu, pořádat i nadále kvalitní a propracované akce a prezentovat současné i minulé techno všem aktivním nadšencům tohoto stylu. TECHNO BEATY stage je rozumnou alternativou celého tohoto večera, navíc zažít techno v atomovém krytu je jako návrat do minulosti, kdy techno párty plnily temné haly po celé republice.

Na tuto výjimečnou pražskou párty jako je GTFCKD DJS MARATHON pro Vás TECHNO BEATY STAGE připravila pestrý lineup, kde během 16ti hodinové produkce uslyšíte nejednu ikonu českého techna.

Představíme vám uznávaného a velice populárního technaře Pavla Krejdla, který stál u zrodu elektronické scény u nás, je právem považován za domácí techno legendu a i v současnosti je stále velice vytíženým DJem hrajícím striktně z vinylů.

K dalším známým tvářím techno scény u nás patří Keeper. S kolegou Steenem zazářili na Apokalypse vedle Chrise Liebinga či Briana Sanhajiho. Jeho djské sety byly součástí akcí Technomasters, Pigfest, Summer of Love, zkrátka na všech významných techno akcích po celé ČR.

Jsme velice rádi, že můžeme představit na této významné akci zástupce moravské scény, členy bookingové agentury STROBE, zkušeného DJe a producenta Lucasche, jehož diář je plněný nespočtem akcí jak u nás, tak i v zahraničí (Německo, Rakousko, Belgie, Slovinsko, Lucembursko, Švýcarsko, Polsko, Bulharsko, Slovensko) a jeho kolegu ze stáje Matimura, který se kromě pořádání klubových nocí začal plně věnovat i vlastní produkci.

DJ Oersted už více než půl svého života roztáčí černá kola za gramofony a produkuje vlastní tvorbu, vydal desku na italském labelu Relogical Records a založil Ableton User Group Czech, kde pořádá školení na hudební a dj software.

Zástupkyní něžného pohlaví je Clara Bailar. Producentka a Live act, která své umění prezentuje od r. 2000. Prošla si velice pestrým hudebním vývojem – přes techno, hip hop a latinské rytmy až k dnešnímu stylu, který lze popsat jako inteligentní elektronickou taneční hudbu.

Clara také nahrála speciální set jen pro GTFCKD Djs Marathon:

http://dl.dropbox.com/u/8720892/clara%20bailar%20for%20GTF%20party.zip

Dalším aktérem této noci bude Pavel Faktor, spolupracuje v nově založené agentuře BPM.DJ zabývající se bookingem. Momentálně ve spolupráci s Djem Loutkou, Lucasem Hulanem a Vasquezem zakládá vlastní label DPM.DJ a začíná se naplno věnovat vlastní produkci.

TECHNO BEATY by bez Duality Djs neexistovaly. Lineup tedy doplní všichni 3 rezidenti Calbee, Chud a Šmuk.

SEČTENO, PODTRŽENO – TECHNO JE VŠECHNO

Duality Djs team

Dodala: Djane Calbee

AKCE:

GTFCKD DJS MARATHON

DATUM:

31. 3. 2012

MÍSTO:

ATOMOVÝ KRYT COVER PLACE – PRAHA VYSOČANY

ČAS:

16:00 – 08:30

VSTUP od 18ti let a pouze na místě:

 99,-CZK

Aktualizovaný seznam vystupujících:

Michael C, Tomas Haverlik (SK), Brian aka Kid Diesel, Bon Finix vs. Tripmain, Jakub Mildner vs. Pietro, Ketan, Kifli, Michael J, Gusman, Aniko Tomowitch (SK), Majkl Dj, Miss B., Revis vs. Pete Walk, AK-47, K.Sandra, Tomin Tomovic (SK), Alex Douche (RU), Schwa, Lucas Hulan, Pat Heart (FR), Alexey Kulemin (RU), Lumiere, Petr K, Vasquez, Ezwell, Carlos Squint, Max OM (Belarus), Subgate, Tokátko, Face aka Myclick, Sajmon, Chud, Calbee, Pavel Krejdl, Clara Bailar, Keeper, Lucasch, Matimur, Pavel Faktor, Oersted, Šmuk