Klub Lávka se představuje

Za 'pražské Watergate' je možné považovat klub Lávka. Stěží byste u nás našli klub, situovaný na luxusnějším místě - přímo pod Karlovým mostem, na břehu Vltavy, kde nejhezčí dekorace tvoří panorama Hradčan, Kampy a právě Karlova Mostu. Letos v létě oslaví Lávka už 21 narozeniny - jako bar LOVEka A´90 byla otevřena už 1.8.1990. Za ty dlouhé roky se zde konalo bezpočet akcí, jazzových a rockových koncertů, setkání, divadelních představení či hip hop akcí. Vyjma několika málo pokusů zůstala Lávka doposud nedotčena elektronickou taneční hudbou, což se změnilo příchodem GTFCKD párty do jejích prostor.

Lávka je zcela specifický klub, jaký jinde v Praze nenajdete. Není to jen historický vnitřní prostor, součástí klubu jsou od jara do podzimu také velké venkovní zahrady a terasy na březích Vltavy. Můžete tu nejen relaxovat přímo pod Karlovým mostem, ale třeba si i půjčit lodičku nebo šlapadlo a vyjet si na projížďku. Velkým plusem Lávky je restaurace s vynikající kuchyní. Vnitřní prostory nabízejí překrásný velký sál, určený pro divadla nebo větší akce s kapacitou na sezení až 300 lidí, pro párty je kapacita přibližně 500 lidí. Druhý sál je menší, pro 100 až 200 lidí, nabízí příjemné salónky a zajímavý interiér. Skvělým zážitkem je samozřejmě letní terasa a zahrady, vlastně jeden velký luxusní chill-out. Celý klub je zajímavě členitý a pestrý, můžete zde korzovat a objevovat nová zákoutí, výhledy na Vltavu a pražské památky, stejně jako si příjemně popovídat s kamarády. Zajímavostí je v srpnu konaný festival Lávka River Stage, kdy se na vodním pontonu odehrává divadlo a různá vystoupení za obrovského zájmu tisícovek lidí.

Budeme rádi, když přijmete naše pozvání 'objevit' klub Lávka na GTFCKD párty, která zde našla svůj nový domov. GTFCKD párty zde můžete čekat ještě několikrát ročně a vždy bude hostem někdo z oblíbených.

Uvidíme se na Lávce!

GTFCKD TEAM